הגישה שלי בנושא משיכה מינית בין גברים

המשיכה מינית מגבר לגבר לדעתי, באה כתוצאה מהשפעות מהסביבה, השפעות גנטיות, ו(באופן נסתר) מהנשמה. אני מודע להשפעה הגנטית, אף על פי כן, זה ברור שאפשר לעבור שינויים מאוד משמעותיים במיניות. יש אין ספור אנשים שעברו שינוי בנטייה המינית שלהם. קיים הרבה מחקר שמתעד זאת. אך אחרי שהשינוי נעשה, אותם אנשים כמעט תמיד לא רוצים לפרסם את התהליך שעברו, על מנת להשתלב היטב בעולם ההטרוסקסואל. קיימת אפשרות לפגוש אנשים כאלה על ידי השתתפות בסדנאות של עצת נפש או סדנת הגבר שבי, או הצטרפות לקבוצות התמיכה.

התעוררות מינית עובדת באופן דומה לזרם חשמלי. זה דורש זרם של “פלוס” (גבריות) שפוגש זרם של “מינוס” (נשיות). במקרה של מיניות בריאה, ה”פלוס” בא לידי ביטוי בגוף של הגבר, ו ה “מינוס” בא לידי ביטוי בגוף של האישה. בדרך כלל, אין כל כך זרם מיני בין גברים, מפני ש”פלוס” ו”פלוס” לא מושכים אחד את השני.

אבל במקרה שגבר נמשך מינית לגבר אחר, הגבר שנמשך מוכרח לבטל או לשכוח את הגבריות של הגוף של עצמו. בעיניים של עצמו, הגוף שלו נחשב ל”מינוס” והגוף של הגבר שהוא נמשך עליו ממשיך לתפקד כ “פלוס”. ואז הפער בין ה”פלוס” ו”המינוס” בין שני הגברים מאפשר התעוררות מינית. אין ספק שהתעוררות מינית, מכל סוג שהוא, יכולה להיות חוויה מאוד מענגת. אך במקרה של קשר מיני בין גבר וגבר, התענוג מתלווה במחיר כבד: ניתוק וביטול של הגבריות של עצמו, שזה בהחלט הרסני לאישיות . מי שנכנס לתהליך של שינוי הנטייה צריך להיות מוכן לוותר על התענוג של משיכה לגברים, על מנת להרוויח תענוגים גדולים יותר כגון: הנאה מלאה מהגבריות של עצמו, קשר עמוק יותר ובריא יותר עם גברים אחרים, ותענוג של קשר מיני עם אישה.

התהליך שאני עושה עם קליינטים זו תהליך של חיבור עם הרצונות והרגשות הפנימיים, וגם תהליך שעוזר להתחבר בעומק עם גברים אחרים. במקביל התהליך מחזק את החיבור עם הגוף של עצמו. בסופו של דבר, הגבריות שהקליינט מחפש אצל אחרים, הוא יכול למצוא על ידי הזדהות מלאה עם הגבריות בגוף של עצמו.

אסטרטגיה נוספת כדי להקטין את הזרם בין ה”פלוס” של הגבר השני והדימוי העצמי של ה”מינוס”, זה לנפץ אשליות שגברים אחרים כל כך מושלמים, ויותר לראות את האנושיות בתוכם. על ידי ההשתוות בין הדמוי עצמי והדמוי של הגבר השני, הזרם מיני ביניהם נחלש או נעלם. התהליך מתעסק גם בבירור לגבי הקשר עם נשים, ועוד הרבה שיטות עבודה.

בדרך כלל, תהליך כזה מביא להקטנה משמעותית של משיכה מינית לגברים, והתעוררות של משיכה מינית לנשים (או לפחות לאשה אחת שהקליינט מתחבר אתה). למי שעבר שינוי, המשיכה לגברים עדיין יכולה לצוץ חזרה באופן זמני, במיוחד אם האדם מזניח את הצרכים החיוניים שלו. יש גם רבים שאצלם המשיכה לגברים נעלמה לחלוטין. אין הבטחה שהתהליך יביא לשינוי בנטייה המינית אבל גם כאשר אין שנוי בנטייה, הקליינט עשוי לצאת מהתהליך עם חיבור מחודש לעצמו ולסביבה, בטחון עצמי גדול יותר, שמחה גדולה יותר, ויותר שלווה פנימית.

הרבה פעמים, גבר שמתמודד לבד עם משיכה לגברים חש שהחיים שלו הם סוג של גיהינום. אני מקווה שאנשים שבמצב כזה, יעשו צעד אמיץ, וישלחו לי מייל. במקרים רבים התמודדות לבד זה מבוי סתום, כי “אין האסיר מוציא את עצמו מבית האסורים”. אשמח להיפגש אתך ולהתחיל תהליך חיובי ביחד.